Regulamin sklepu

1. Sklep internetowy działający pod adresem malinowychrusniak.com.pl prowadzony jest przez firmę Agencja Reklamowa Grafpit Angelika Jarecka z siedzibą w Bydgoszczy. Wymieniona firma działa na podstawie zaświadczenia o wpisie do ewidencji gospodarczej wydanego przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy. NIP 554-117-12-82. tel. 052 348 56 27. e-mail: sklep@malinowychrusniak.com.pl. Osobą odpowiedzialną za kontakt jest Piotr Jarecki, tel. 052 329 04 25 lub 0501 012 033. Nr konta BZ WBK 44 1090 1072 0000 0001 0064 1775.

2. Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu oraz punktu sprzedaży znajdującego się w Bydgoszczy przy ul. Twardzickiego 33C

3. Nasza oferta na stronie jest systematycznie aktualizowana. W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie, klient zostanie poinformowany o tym osobiście za pośrednictwem poczty internetowej lub telefonu. Zamówienia można składać przez całą dobę i we wszystkie dni roku za pośrednictwem sklepu internetowego, oraz telefonicznie pod numerem telefonu 052 329 04 25 w czasie godzin otwarcia sklepu.

4. Zamówiony towar dostarczamy po potwierdzeniu zamówienia na wskazany przez Państwa adres. Na terenie Bydgoszczy towar zostanie dostarczony przez naszego pracownika bądź kuriera na podstawie osobnej umowy zawartej między kurierem a Agencją Reklamową GRAFPIT. Przesyłki do innych miejsc na terenie Polski dostarczone zostaną za pomocą Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej wskazanej przez odbiorcę lub zaproponowanej przez sprzedawcę. Na terenie Bydgoszczy doliczmy do zamówionego towaru koszty dowozu w zależności od miejsca dostarczenia. Na terenie osiedla Fordon koszt dostarczenia wynosi 5 zł, przy zamówieniu o wartości przekraczającej 60 zł dowóz gratis. Centrum i osiedla Bartodzieje, Leśne, Bielawki, Siernieczko, Wyżyny, Kapuściska, Szwederowo oraz gmina Osielsko i Niemcz - 10 zł - zakupy powyżej 150 zł dostawa GRATIS. Osiedla dalej położone jak Osowa góra i miejscowości przyległe, np. Białe Błota - Dostawa 20 zł - Zakupy powyżej 220 zł - dostawa Gratis. W przypadku wysyłki paczki poza Bydgoszcz koszty przesyłki ustalone na podstawie obowiązującej taryfy Poczty Polskiej w obrocie krajowym ponosi kupujący. Cennik usług pocztowych w obrocie krajowym znajdziecie Państwo pod adresem www.pocztapolska.pl. Jeśli przesyłkę dostarcza firma kurierska doliczona jest opłata według cennika tejże firmy. Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 500 zł całkowity koszt przesyłki drogą pocztową zostaje pokryty przez Agencję Reklamową GRAFPIT. Po odebraniu paczki polecamy sprawdzić zawartość przesyłki w obecności spedytora, w celu stwierdzenia zgodności z zamówieniem oraz ewentualnych uszkodzeń towaru w czasie transportu. Reklamacje dotyczące uszkodzenia towaru podczas przesyłki można składać, według regulaminu firmy kurierskiej, wyłącznie w momencie jej odbioru bezpośrednio kurierowi.

Wszelkie inne reklamacje należy składać drogą internetową (sklep@malinowychrusniak.com.pl), telefoniczną (052 329 04 25), lub bezpośrednio w siedzibie firmy lub punkcie sprzedaży detalicznej.

5. Klient ma do dyspozycji szeroki zakres forma płatności:
- płatność za pośrednictwem DotPay - płatności online
- samodzielnie dokonany przelew - przedpłata
- płatność za pobraniem realizowana przez jednostkę dostarczającą przesyłkę
- płatność gotówką pracownikowi Malinowego Chruśniaka w momencie dostarczenia zakupów (dotyczy tylko miasta Bydgoszczy)

6. Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzymuje e-mailem informację o otrzymaniu zamówienia przez sklep oraz przyjęciu (lub odrzuceniu) go do realizacji.

7. Realizacja potwierdzonego zamówienia następuje: - w przypadku zamówień płatnych przelewem – po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Sprzedawcy; - w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze (przesyłki Poczty Polskiej ‘za pobraniem’ lub dostawa do domu) – po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia do realizacji przez Pośrednika; - w przypadku zamówień płatnych kartą płatniczą – w chwili autoryzacji karty.

8. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Cena detaliczna nie obejmuje kosztów przesyłki.

9. Wysyłka towaru następuje w ciągu trzech dni roboczych następujących po dniu złożenia zamówienia (w przypadku bezpośredniej wpłaty na nasze konto - po dniu zaksięgowania wpłaty). Wyjątek stanowią przypadki, gdy zamówiony przez Klienta produkt nie będzie dostępny na magazynie. W sytuacji takiej Klient zostanie niezwłocznie poinformowany kiedy produkt będzie dostępny. Jeżeli Klient nie zdecyduje się czekać, ewentualna nadpłata zostanie przelana na nasz koszt serwisu na wskazane przez Klienta konto. Ostateczną cenę do zapłaty przez Kupującego stanowi suma cen zakupionych towarów oraz opłaty za dostawę.

10. Stosowane w sklepie rabaty i promocje nie podlegają sumowaniu.

11. Wszystkie dane osobowe są gromadzone wyłącznie na potrzeby firmy Agencja Reklamowa GRAFPIT. Dane podlegają ochronie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133/97 poz.883). Składając zamówienie klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Agencja Reklamowa GRAFPIT.

12. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz. 271 z późniejszymi zmianami), Konsument może odstąpić od umowy kupna w terminie 10 dni poprzez zwrot towaru w stanie niezmienionym. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, musi być zwrócony w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu łącznie z dowodem zakupu w postaci faktury VAT lub paragonu fiskalnego. Towar nie spełniający powyższych warunków nie zostanie przyjęty. W razie zwrotu towaru, Klient ponosi koszty przesyłki towarów do i od Klienta.

13. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271.

14. Agencja Reklamowa GRAFPIT zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie oraz zmian cen.